Dīvainais Tevī II

Posted: janvāris 3, 2012 in Īsraksti

Tuvojoties otrajai tikšanās reizei, mēs atkal veidojām saraksti internetā. Un Tu ieminējies, ka Tevi mazliet māc šaubas… Par ko? – es nespēju saprast.. Tu atbildēji ka tevi māc šaubas par nākošo neprāta mirkli starp mums abiem. Un es, būdams pārāk labs aktieris šajā lielajā dzīves teātrī, kārtējo reizi mēģināju sagrozīt Tev prātu, pat īsti neizprazdams, par ko gan Tu šaubies. Es paskaidroju, ka tam visam, kas notiks mūsu starpā, nav obligāti jāaiziet līdz seksam, ja tas Tevi uztrauc… Bet es nebiju uzķēris īsto akordu, uz kura būtu jāspēlē šī saldā glaimu melodija. Tu uztraucies par to, ka Tev tas viss atkal varētu iepatikties.. Par to, ka es atkal sagrozīšu Tavu mazo galviņu un likšu Tev sevī iemīlēties kā pirmajā reizē. Bet es turpināju spēlēt… Paskaidroju, ka Tev tas viss neiepatiksies, jo mēs varam to visu turpināt kamēr vien Tev apniks..Ja sākas rutīna, tad ātri vien rodas arī apnikums- tā mūsu domājošie ķermeņi ir iekārtoti. Protams, Tu piekriti manis teiktajam, jo spēcīgāku argumentu mūsu slepeno attiecību neturpināšanai Tu nespēji izdomāt.
Tā nu mēs tikāmies otro reizi. Pirms tam sarakstē biju Tev jautājis, vai drīkstēšu Tevi nogaršot. Uz ko Tu nedomājot atbildēji, ka drīkstēšu. Neprasot kuru ķermeņa vietiņu tieši es ar to domāju- tu piekriti.
Mēs tikāmies Tavā dzīvoklī- mammas atkal nebija mājās. Vēl neticis pār slieksni, tiku apbērts ar kaislīgu skūpstu jūru- Tas bija noticis. Laikam tomēr esmu Tev iepaticies, kā sākumā- es nodomāju. Bet turpināju ļauties… Es izgaršoju Tavu maigo, pēc persikiem smaržojošo kaklu ar lūpām- maigi un saudzīgi…ar mēles galiņu braukāju pa to- augšup un lejup, sadzirdēdams savā ausī Tavas iekāres elsas…Tas mani uzbudināja! Es paņemu Tevi uz rokām un, turpinot Tevi skūpstīt, devos uz gultas pusi. Iekarsis un gatavs Tevi saplosīt gabalos, es plēsu nost no Tevis apģērba gabalus. Pārplēsdams Tavu zilo t-krekliņu, secināju ka šoreiz Tev nav krūštura un man pretim raugās divi sārti, piebrieduši ķirsīši, kas tā vien prasa, lai tos noglāsta ar mēli… Es paņēmu starp zobiem vienu no šiem ķirsīšiem, tajā pat laikā pogādams vaļā Tavus īsos džinsa svārciņus. Un tāda nu Tu gulēji manā priekšā- joprojām nevainīgā skatā, kailām krūtīm, raustīdamās ekstāzes konvulsijās… Es atbrīvoju sevi no apģērba- pilnībā… „Ņem mani!”- Tu klusi un kārdinoši čukstēji…” Ņem mani!”- šie vārdi vairākkārtīgi atbalsojās manā prātā un pēkšņi- likās ka laiks ir apstādināts. Bija noķerts baudpilnais mirklis, pēc kā mēs abi tiecāmies. Ne jau pats iegūšanas process, bet gan mirklis pirms tā sniedz šo vārdos neizsakāmo garīgo baudījumu, ko mēs parasti pat palaižam garām ikdienas piedzīvojumos.. mirklis pirms… Tāpat kā mirklis pirms vētras, kad dabā iestājas pilnīgs klusums- baudpilns prieka mirklis…
Es lēnām un uzmanīgi vilku nost Tavas leoparda ādai līdzīgās string biksītes, līdz manam skatam pavērās Tavs norasojušais, rosīgām ziedlapiņām līdzīgais baudas templis. Šī kompozīcija- tā ierāva sevī. Es guvu lielāko estētisko baudījumu savā dzīvē, vien uzlūkojot to. Un es, es iegāju tajā- tavs ķermenis notrīsēja un no lūpām izlauzās apmierināts vaids… Es biju tur iekšā- šajā nebeidzamā siltuma pildītajā miteklī, kas vēl labāk nekā sniegt baudu, prata likt aizmirsties… Aizbēgt no visa, kas bijis svarīgs un uzmācīgi plijies virsū domās, pirms tam… Šī divu ķermeņu saplūšana, šis vienotais veselums, kurā nu jau mīt divas dvēseles, pacēla mūs abus līdz vēl nebijušām baudas virsotnēm.
Tajā vakarā promejot es pat neatvadījos, jā mēs, taču, palikām satikušies. Mūžam satikušies! Šis ir mūsu nebeidzamais stāsts- par to es tikai kārtējo reizi pārliecinājos… Līdz vēlākam, Maziņā!/K.Bite/

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s